KONTINENTÁLNÍ "BOXSPRING" POSTELE

RIALTO

Individuální ruční zpracování a konstrukční kvalita řadí postel do kategorie Premium. Vysoké postele Premium mají důmyslný systém odvětrávání a unikátní úložný prostor přístupný z bokuku postele anebo od nohou s možností polohování  

MURANO

Individuální ruční zpracování a konstrukční kvalita řadí postel do kategorie Premium. Vysoké postele Premium mají důmyslný systém odvětrávání a unikátní úložný prostor přístupný z bokuku postele anebo od nohou s možností polohování.  

SAMARA

Luxusní motorový boxspring Samara je možno polohovat za pomoci bezdrátového ovladače. V čele postele jsou ve vtazích upevněny knoflíky  

ARTHUR

Luxusní boxspring Arthur je vyráběn v rozměru 180x200 cm, má efektně prošité čelo a nabízí velký úložný prostor, který se otevírá ze stran postele.  

VELORUM

Kontinentální postel v provedení Boxspring s výškou 32 cm, na nožičkách Wood 3.

Rozměry: od 190x80 cm do 200x210 cm  

AKSAMITE

Postele Aksamite BOXSPRING s extra vysokým čelem i lehací plochou odpovídají posledním trendům v oblasti spaní a přinášejí do Vašich ložnic nádech luxusu.  Nadstandardní výška ložné plochy zajišťuje maximální pohodlí. Tato řada luxusních postelí se skládá ze samostatného čela a kompletu 2 kusů korpusů.


 

NÁBYTEK SALIT

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

 2019

  • Black Facebook Icon
  • Black Google+ Icon
  • Black Pinterest Icon
  • Black Instagram Icon

© 2023 by Prickles & Co. Proudly created with Wix.com