NÁBYTEK SALIT

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

 2019

  • Black Facebook Icon
  • Black Google+ Icon
  • Black Pinterest Icon
  • Black Instagram Icon

© 2023 by Prickles & Co. Proudly created with Wix.com

DŘEVĚNÉ POSTELE

Postel VARIO

Vystavena u nás na prodejně !!!

Vyráběno v designu, který nikdy nevyjde z módy. Postel s 2 polohovacími 28lamelovými rošty, každý se zátěží do 130 kg a polohováním hlavy i nohou.

 

Lůžko nabízí velký úložný prostor přístupný od nohou. Vhodné pro růžné druhy matrací. Výška uzpůsobena pro snadné vstávání. Výběr akčních dekorů, použitá tloušťka lamina je 18 či 25mm. Kvalitní kování a spojovací materiál je bez použití plastových součástek, vyjma ochranných krytek. 

Postel MIA

Vystavena u nás na prodejně !!!

Postel s 2 polohovacími 28lamelovými rošty, každý se zátěží do 130 kg a polohováním hlavy i nohou. Lůžko nabízí velký úložný prostor přístupný od nohou. Vhodné pro různé druhy matrací. Výška uzpůsobena pro snadné vstávání. Výběr akčních dekorů, použitá tloušťka lamina je 18 či 25mm. Kvalitní kování a spojovací materiál je bez použití plastových součástek, vyjma ochranných krytek.  

Postel NEMO

Vystavena u nás na prodejně !!!

Naše nejprodávanější jednolůžko NEMO nabízíme ve 3 variantách provedení. Efektivní rozložení úložného prostoru, včetně odkládací plochy ve formě zásuvky. Zvýšená plocha je přizpůsobena příjemnému vstávání z lůžka. Vyrobeno z lamina o síle 18mm. Výběr akčních dekorů. Kvalitní kování a spojovací materiál je bez použití plastových součástek, vyjma ochranných krytek.  

Mikulík_Premium_2019_-_obr.png
Snímek obrazovky 2019-07-12 v 14.21.17.p

Rodinná nábytkářská firma Nábytek Mikulík byla založena v roce 1989 panem Františkem Mikulíkem jako klasická truhlářská výroba se širokým zaměřením od klasických truhlářských výrobků až po nábytek. Postupným vývojem se začali úzce specializovat na výrobu a prodej bytového nábytku.

Postel FLORENCIA

Vystavená u nás na prodejně !!!

Postel Florencia s oblým laťkovým čelem zaujme na první pohled. Zaoblené tvary rámu působí elegantně a oblý tvar čela vytváří příjemnou oporu pro záda a maximalizuje tak komfort, který postel nabízí. Laťky dodávají čelu patřičnou vzdušnost a vizuálně odlehčují celou postel. 
 

ZVÝŠENÉ JEDNOLŮŽKO D905

Vystavena u nás na prodejně !!!

Zvýšené jednolůžko Domino je skvělou volbou pro menší děti. Dole si děti vytvoří bezpečný úkryt na každodenní hraní a ve zvýšeném jednolůžku budou v klidu spát. K posteli je možné použít 2 typy žebříků a schody se zásuvkami. Zvýšené jednolůžko je možné doplnit o skluzavku i stojan.Toto moderní zvýšené jednolůžko Domino, ze smrkového masivu, je vyrobeno z vysoce kvalitního dřeva. Je to ideální produkt pro všechny, kteří ocení funkčnost, moderní design, stejně jako kvalitu a přesnost zpracování.  

Domestav - katalog.png
Domino.png

Postel ANNY

Vystavena v našem obchodě !!!

Postel z masivu ANNY 180 NČ bílo-hnědá

Rozměr: 180x200 cm.

Klasická dřevěná postel s nízkým čelem u nohou v bílo-hnědém retro provedení.

Manželská postel Anny je vyrobena z přírodního smrkového masivu české provenience a je ošetřena ekologickým lakem.

V nabídce ve třech šířkách (120,160, 180 cm).

Pozor: postel je dodávána bez roštu, lze zakoupit 12-ti laťkový rošt za výhodnou cenu.

Postel SENDY 90

Vystavena v našem obchodě !!!

Postel z masivu SENDY 90

Rozměr: 90x200 cm.

Velmi masivní, stabilní a bezpečná dřevěná postel.

Je vhodná hlavně pro dětské pokoje, studentské pokoje, ale i pro vybavení interiérů hotelového typu.

Kvalitní postel Sendy je vyrobena v České republice, z masivního smrkového dřeva z beskydských lesů a má atest státní zkušebny.

Postel má masivní profily, zaoblené hrany, je bytelná a takřka nezničitelná. Je tedy tím nejlepším pro Vaše děti.

Pozor: postel je dodávána bez roštu.

Postel AMANTA

Postel AMANTA vyrábíme z masivního dubu v síle materiálu 40 a 25 mm a v rozměrech 160/180/200 x 200 cm (manželské dvoulůžko). Celistvá plocha hlavového čela je záměrně narušena zarostlými, pečlivě vybranými suky, podtrhujícími krásu přírodního dřeva. 

Postel RACHEL

V roce 2007 získala nábytková kolekce RÁCHEL prestižní ocenění "ČESKÁ KVALITA NÁBYTEK".

Postel RÁCHEL vyrábíme z masivního dubu a buku v síle materiálu 40 a 25 mm a v rozměrech 100 x 200 cm (jednolůžko) a 160/180/200 x 200 cm (manželské dvoulůžko).

Kování pro uložení roštu do postele je výškově nastavitelné. Výška po horní hranu bočnice je 50 cm. Lehací plocha je závislá na výšce matrace.

  • YouTube
  • Pinterest
  • Instagram
  • Facebook

Postel KAROLÍNA

Nový svěží design ložnice KAROLÍNA od návrhářky Zuzany Škrinárové, která se inspirovala přírodou a křídly berušky. Tento model získal hlavní cenu Grand Prix na veletrhu MOBITEX 2019 v kategorii progresivní design! 

Postel CAROLINA

Masivní postele Carolina jsou jedinečné na českém trhu s nábytkem zejména pro své parametry (základní rám je tloušťky 50 mm) , neotřelý design a celkové řešení a zpracování v kombinaci s výslednou cenou. Výrobky ložnicové řady Carolina provedení masiv jsou vyrobeny z masivního buku (kombinace průběžného buku a cinku). Dodávají se v několika možných odstínech - dle vzorníku.

Postel CATHRIN

Masivní postele Cathrin jsou novinkou na českém trhu s nábytkem zejména pro své parametry, design a celkové řešení s ohledem na výslednou cenu.

Výrobky ložnicové řady Cathrin jsou vyrobeny:

z masivního buku (parketa - CINK) Dodávají se standardně v několika odstínech,
z masivního jádrového buku (parketa - CINK) Dodávají se standardně v několika odstínech,      z divokého (sukatý) dubu "cink" (parketa) - odstín přírodní.

Postel LENA

Postel jistě zaujme každého svými velmi jednoduchými až strohými liniemi. Dominantní je hladké zadní čelo, které ve spojení se širokými nohami zvýrazňuje jednoduchost a základní funkčnost postele a nabízí svému majiteli výjimečný pocit pevnosti a odolnosti. Je zde nastavitelná výška lehací plochy, základní výše horní hrany bočnice je 45/50 cm za jednu cenu.

Postel TIMEA

Postel je obdobou předchozího typu. Má plnější zadní čelo. Působí robustnějším dojmem, celkovou stabilitou a nepřehlénutelná je i elegance rovných linií. Má všechny předpoklady stát se velmi žádaným typem postele . Svému majiteli nabízí spojení vysokých užitných vlastností s nadčasovou tvarovou elegancí a pocitem bezpečí. Je zde nastavitelná výška lehací plochy, základní výše horní hrany bočnice je 45 cm.

TARA - BUK MASIV

Postel Tara - provedení v bukovém masivu.

Klasický design je dokonale vhodný do všech interiérů. 

Bukové dřevo harmonizuje s přímými liniemi lůžka a vytváří tak jedinečný kus nábytku, který Vás upoutá. 

 

TEKKA - DUB

Postel Tekka – masivní a silná konstrukce, v hluboké a krásné barvě přírodního dubu, chráněná olejem, což navíc zdůrazňuje texturu dřeva. Postel Tekka je jedním z těch kusů nábytku, který dává styl celé místnosti, přitahuje pozornost a dodává mu teplo a útulnost.

 


 

TINA - BOROVICE

Postel Tina – provedení v borovicovém masivu