DŘEVĚNÉ

          POSTELE

Postel VARIO

Vystavena u nás na prodejně !!!

Vyráběno v designu, který nikdy nevyjde z módy. Postel s 2 polohovacími 28lamelovými rošty, každý se zátěží do 130 kg a polohováním hlavy i nohou.

 

Lůžko nabízí velký úložný prostor přístupný od nohou. Vhodné pro růžné druhy matrací. Výška uzpůsobena pro snadné vstávání. Výběr akčních dekorů, použitá tloušťka lamina je 18 či 25mm. Kvalitní kování a spojovací materiál je bez použití plastových součástek, vyjma ochranných krytek. 

Postel MIA

Postel s 2 polohovacími 28lamelovými rošty, každý se zátěží do 130 kg a polohováním hlavy i nohou. Lůžko nabízí velký úložný prostor přístupný od nohou. Vhodné pro různé druhy matrací. Výška uzpůsobena pro snadné vstávání. Výběr akčních dekorů, použitá tloušťka lamina je 18 či 25mm. Kvalitní kování a spojovací materiál je bez použití plastových součástek, vyjma ochranných krytek.  

Postel NEMO

Vystavena u nás na prodejně !!!

Naše nejprodávanější jednolůžko NEMO nabízíme ve 3 variantách provedení. Efektivní rozložení úložného prostoru, včetně odkládací plochy ve formě zásuvky. Zvýšená plocha je přizpůsobena příjemnému vstávání z lůžka. Vyrobeno z lamina o síle 18mm. Výběr akčních dekorů. Kvalitní kování a spojovací materiál je bez použití plastových součástek, vyjma ochranných krytek.  

Rodinná nábytkářská firma Nábytek Mikulík byla založena v roce 1989 panem Františkem Mikulíkem jako klasická truhlářská výroba se širokým zaměřením od klasických truhlářských výrobků až po nábytek. Postupným vývojem se začali úzce specializovat na výrobu a prodej bytového nábytku.

Mikulík_Premium_2019_-_obr.png

Francouzské lůžko AMELIE

Vystavena u nás na prodejně !!!

 

Zvýšená čela chrání nejen Vaše zdi, ale i Váš spánek. Mezera v těchto čelech dovoluje zdivu odvětrávání a omezuje tak vlhkost kolem lůžka. Několik možností provedení a výběr úložných prostor, nabízí nespočet variant pro Vaši spokojenost. Vyrobeno z lamina o síle 18 / 25 mm. Výběr akčních dekorů. Kvalitní kování a spojovací materiál je bez použití plastových součástek, vyjma ochranných krytek.  

Postel FLORENCIA

Postel Florencia s oblým laťkovým čelem zaujme na první pohled. Zaoblené tvary rámu působí elegantně a oblý tvar čela vytváří příjemnou oporu pro záda a maximalizuje tak komfort, který postel nabízí. Laťky dodávají čelu patřičnou vzdušnost a vizuálně odlehčují celou postel. 
 

ZVÝŠENÉ JEDNOLŮŽKO D905

Zvýšené jednolůžko Domino je skvělou volbou pro menší děti. Dole si děti vytvoří bezpečný úkryt na každodenní hraní a ve zvýšeném jednolůžku budou v klidu spát. K posteli je možné použít 2 typy žebříků a schody se zásuvkami. Zvýšené jednolůžko je možné doplnit o skluzavku i stojan.Toto moderní zvýšené jednolůžko Domino, ze smrkového masivu, je vyrobeno z vysoce kvalitního dřeva. Je to ideální produkt pro všechny, kteří ocení funkčnost, moderní design, stejně jako kvalitu a přesnost zpracování.  

DOMESTAV s. r. o.  je ryze česká firma, která na trhu působí už od roku 1995. V začátcích dřevěný nábytek jen prodávali, o tři roky později nábytek z masivu začali vyrábět.

Domestav - katalog.png

Postel ANNY

Postel z masivu ANNY 180 NČ bílo-hnědá

Rozměr: 180x200 cm.

Klasická dřevěná postel s nízkým čelem u nohou v bílo-hnědém retro provedení.

Manželská postel Anny je vyrobena z přírodního smrkového masivu české provenience a je ošetřena ekologickým lakem.

V nabídce ve třech šířkách (120,160, 180 cm).

Pozor: postel je dodávána bez roštu, lze zakoupit 12-ti laťkový rošt za výhodnou cenu.

Postel SENDY 90

Vystavena v našem obchodě !!!

Postel z masivu SENDY 90

Rozměr: 90x200 cm.

Velmi masivní, stabilní a bezpečná dřevěná postel.

Je vhodná hlavně pro dětské pokoje, studentské pokoje, ale i pro vybavení interiérů hotelového typu.

Kvalitní postel Sendy je vyrobena v České republice, z masivního smrkového dřeva z beskydských lesů a má atest státní zkušebny.

Postel má masivní profily, zaoblené hrany, je bytelná a takřka nezničitelná. Je tedy tím nejlepším pro Vaše děti.

Pozor: postel je dodávána bez roštu.

Postel AMANTA

Postel AMANTA vyrábíme z masivního dubu v síle materiálu 40 a 25 mm a v rozměrech 160/180/200 x 200 cm (manželské dvoulůžko). Celistvá plocha hlavového čela je záměrně narušena zarostlými, pečlivě vybranými suky, podtrhujícími krásu přírodního dřeva. 

Postel RACHEL

V roce 2007 získala nábytková kolekce RÁCHEL prestižní ocenění "ČESKÁ KVALITA NÁBYTEK".

Postel RÁCHEL vyrábíme z masivního dubu a buku v síle materiálu 40 a 25 mm a v rozměrech 100 x 200 cm (jednolůžko) a 160/180/200 x 200 cm (manželské dvoulůžko).

Kování pro uložení roštu do postele je výškově nastavitelné. Výška po horní hranu bočnice je 50 cm. Lehací plocha je závislá na výšce matrace.

Postel KAROLÍNA

Nový svěží design ložnice KAROLÍNA od návrhářky Zuzany Škrinárové, která se inspirovala přírodou a křídly berušky. Tento model získal hlavní cenu Grand Prix na veletrhu MOBITEX 2019 v kategorii progresivní design! 

  • Facebook

Postel CAROLINA

Masivní postele Carolina jsou jedinečné na českém trhu s nábytkem zejména pro své parametry (základní rám je tloušťky 50 mm) , neotřelý design a celkové řešení a zpracování v kombinaci s výslednou cenou. Výrobky ložnicové řady Carolina provedení masiv jsou vyrobeny z masivního buku (kombinace průběžného buku a cinku). Dodávají se v několika možných odstínech - dle vzorníku.

Postel CATHRIN

Masivní postele Cathrin jsou novinkou na českém trhu s nábytkem zejména pro své parametry, design a celkové řešení s ohledem na výslednou cenu.

Výrobky ložnicové řady Cathrin jsou vyrobeny:

z masivního buku (parketa - CINK) Dodávají se standardně v několika odstínech,
z masivního jádrového buku (parketa - CINK) Dodávají se standardně v několika odstínech,      z divokého (sukatý) dubu "cink" (parketa) - odstín přírodní.

Společnost LOŽNICE MIREAL, a.s. patří mezi přední České výrobce postelí a ložnicového nábytku, navazujícím na tradici výroby dřevěného nábytku ve Veselí nad Moravou.

TARA - BUK MASIV

Postel Tara - provedení v bukovém masivu.

Klasický design je dokonale vhodný do všech interiérů. 

Bukové dřevo harmonizuje s přímými liniemi lůžka a vytváří tak jedinečný kus nábytku, který Vás upoutá. 

 

TEKKA - DUB

Postel Tekka – masivní a silná konstrukce, v hluboké a krásné barvě přírodního dubu, chráněná olejem, což navíc zdůrazňuje texturu dřeva. Postel Tekka je jedním z těch kusů nábytku, který dává styl celé místnosti, přitahuje pozornost a dodává mu teplo a útulnost.

 


 

TINA - BOROVICE

Postel Tina – provedení v borovicovém masivu  

MADROS s. r. o. je na trhu novou českou nábytkářskou společností. Nejsou však nováčky v tomto oboru. 

Čerpají z bohatých zkušeností, které za 20 let na českém trhu v tomto oboru nabyli.

NÁBYTEK SALIT

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

 2019

  • Black Facebook Icon
  • Black Google+ Icon
  • Black Pinterest Icon
  • Black Instagram Icon

© 2023 by Prickles & Co. Proudly created with Wix.com