NÁBYTEK SALIT

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

 2019

  • Black Facebook Icon
  • Black Google+ Icon
  • Black Pinterest Icon
  • Black Instagram Icon

© 2023 by Prickles & Co. Proudly created with Wix.com

aloe_comfort.jpg

ALOE vera

Vystavena v našem obchodě.... !!!

 

​​

Sendvičová matrace, která kombinuje čtyři materiály, a to viscoelastickou - línou pěnu, komfortní pěnou Eliocell, studenou pěnu NIGHTFLY a pěnu ALOE VERA

 

WELLNESS visco.jpg

WELLNESS visco

Vystavena v našem obchodě.... !!!

Luxusní sendvičová matrace, která kombinuje dva vynikající materiály, a to viscoelastickou - línou pěnu a komfortní pěnou Eliocell.

 

Je vhodný pro alergiky a pro zdravý styl spánku.

DYNAMIC

Vystavena v našem obchodě.... !!!

Partnerská matrace s velmi rozdílnou tuhostí jednotlivých stran. Měkčí strana z pěn NIGHTFLY a GREENGEL nabízí prvotřídní komfort.

 

Pěna Greengel je velmi elastická a díky otevřené buněčné struktuře je zárukou vynikající vzdušnosti, potažmo termoregulace. Spodní vrstva je z pěny ELIOCELL vysoké hustoty, která je zárukou dlouhé životnosti a zvýšené nosnosti. Potah Lyocell obsahuje přírodní vlákna z dřevní celulózy, která dobře absorbuje a odvádí vlhkost.

AQUATIC mineral

Vystavena v našem obchodě.... !!!

22 cm vysoká partnerská matrace s vrchní deskou z antibakteriální pěny Sanitized. Chrání před houbami, plísněmi a navíc dokáže ochránit pěnu před nepříjemným zápachem způsobeným těmito organismy.

 

Ochrana SANITIZED zaručí delší životnost matrace a lepší prostředí pro spánek. Další profil je tvořen z pěn Eliocell o různých hustotách složené tak, aby byla zajištěna dokonalá tuhost a pružnost matrace. 

PRIMATOR Bio-ex T3.jpg

PRIMÁTOR bio-ex T3

Vystavena v našem obchodě.... !!!

Luxusní taštičková matrace se sedmi anatomickými zónami, které poskytují ideální oporu v oblasti hlavy, ramen, trupu, boků a nohou a tím zabezpečují ideální oporu Vaší páteře

POLARGEL superior

Vystavena v našem obchodě.... !!!

Matrace s nosností až 190 kg. Celopěnová matrace poskytuje i pro zákazníka s vysokou hmotností komfortní odpočinek. Jádro je vyrobené ze značkové pěny ELIOCELL o hustotě 35 kg/m³ s prořezy v oblasti „ramenní kolébky“.

 

Matrace je dostatečně pevná, aby poskytla bezproblémovou podporu vyšší váze. Vrchní část matrace tvoří chladivá a svěží pěna Polargel, která je vysoce elastická, maximálně komfortní, prodyšná, zajistí neopakovatelný pocit svěžesti.

Airgel comfort.jpg

AIRGEL Comfort

Vystavena v našem obchodě !

Jedná se o matraci s vynikajícím poměrem „výkon/cena“. Základ jádra je tvořen dvěma vrstvami pěny ELIOCELL.

Během spánku dochází k jejich uvolňování a blahodárně tak vyživují pokožku.

Materasso - katalog 2018-19.png
Snímek obrazovky 2019-07-12 v 13.40.51.p
SLUMBERLAND.png
SPIRIT leták - obr..png

KLASIK plus 16

Vystavena v našem obchodě !

Základní sendvičová matrace ze značkové pěny Eliocell o vyšší tuhosti a bezproblémové funkčnosti. Vyzónované, vyprofilované jádro zaručuje dostatečnou oporu lidského těla.

SWISS EXCLUSIVE

Vystavena v našem obchodě.... !!!

Jedinečný komfort -

Nová EvoPoreHRC pěna je dynamická, elastická a zároveň je extrémně stabilní a konzistentní. Excelentně se přispůsobuje tvaru vašeho těla. Optimální klima - Strukturovaný mix buňěk odoláva vlivu vlhkosti, tepla a vysokého tlaku.

SPIRIT SUPERIOR LATEX

Vystavena v našem obchodě.... !!!

Luxusní ortopedické visco & latex matrace s volitelnou výškou 25 - 30 cm v akci 1+1 zdarma.

 

Akce platí pro rozměry matrací 90x200, 80x200, 85x195, 90x190, 80x195, 100x200 cm.

 

Místo 2 ks v typickém rozměru jednolůžka lze odebrat 1 ks v rozměru 140 x 200, 160 x 200 nebo 180 x 200 cm za stejnou cenu.

CUREM C4500

Vystavena v našem obchodě.... !!!

7 cm SUPER-SOFT VISCO 50 kg/m3 Vrstva super jemné paměťové pěny CuremfoamTM dokresluje komfort, uvolní stresem napjaté svalstvo i mysl.

7 cm SUPER-VOLUME VISCO 85 kg/m3 Vrstva paměťové pěny vysokého objemu CuremfoamTModlehčuje a podpírá, přináší pocit stavu „beztíže“.

SUPER FOX 28

Vystavena v našem obchodě !

Kvalitní konstrukce matrace z prvotřídních materiálů

 

Robustní základna se zdravotní profilací ze studené pěny nese super-pružnou vrstvu studené pěny se zvýšenou odrazovou pružností Flexifoam®. To zaručí snadné otáčení při spánku a přirozenou, tužší podporu

 

Masivní vrstva paměťové pěny je zárukou pohodlí a zdraví

 

Oboustranná konstrukce znamená minimální riziko volby špatné tuhosti

 

Vyrobená v České republice

VITALE NATURALE

Vystavena v našem obchodě !

Vitale Naturale je zdravotní matrace, která se dokonale přizpůsobí tělu, zmírňuje protitlak a působí tak proti proleženinám. Jádro této kvalitní pěnové matrace tvoří spodní vrstva studené ortopedické pěny Elioform s optimálními ortopedickými vlastnostmi a horní vrstva anatomické paměťové pěny Memoform pro dokonalý odpočinek a zdravý spánek. Velice příjemný snímatelný potah z viskózy a bambusového vlákna činí matraci prodyšnou a hygienickou. Na horní straně potahu je prošita 2 cm vrstva paměťové pěny pro maximální pohodlí.

VITALE ARMONIOSSO

​​

Komfortní středně vysoká zdravotní matrace s vysokou vrstvou paměťové pěny a velmi příjemným potahem s bambusovým vláknem. Vitale Armonioso je zdravotní matrace, která se dokonale přizpůsobí tělu, zmírňuje protitlak a působí tak proti proleženinám. Jádro této kvalitní pěnové matrace tvoří spodní vrstva studené ortopedické pěny Elioform s optimálními ortopedickými vlastnostmi a horní vrstva anatomické paměťové pěny Memoform pro dokonalý odpočinek a zdravý spánek. Velice příjemný snímatelný potah z viskózy a bambusového vlákna činí matraci prodyšnou a hygienickou. Na horní straně potahu je prošita 2 cm vrstva paměťové pěny pro maximální pohodlí.
 

Magniflex - katalog.png
 
 
 
Akce 2019
Snímek obrazovky 2019-07-12 v 13.41.07.p
Matrace které dýchají - obr..png
Česká klasika leták obr..png