top of page
Stavební jeřáby
IMG_8551.webp

O nás

Firma "Nábytek SALIT" se zabývá prodejem a výrobou nábytku. Na českém trhu působí od roku 1997, kde původním místem byly prostory na adrese Malé náměstí 73 v Benešově. Postupem času prošla firma vývojem a sídlo firmy bylo přestěhováno na adresu "Na Karlově 77", díky čemuž se zvětšily výstavní prostory na 300 m2. V polovině roku 2016 dolšlo opět ke změně adresy. Do obchdu se právě od zmiňovaného data dostanete z ulice "Malé náměstí". Prostory se nikterak nezmenšily ani nezvětšily, pouze došlo k úpravě vstupu tak, aby se obchod zviditelnil a zákazníci k nám byli zas o krok blíž. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout nábytek, který pochází především od českých erudovaných výrobců. Neustále sledujeme moderní trendy, abychom mohli nabízet stále aktuální sortiment. Pravidelně každým rokem absolvujeme mnohé výstavy a školení, které nám zvyšují kvalifikaci při pozdější komunikaci se zákazníky.

 
 

 

 

  • Facebook
  • Instagram
Nábytek do obývacího pokoje

Co nabízíme?

Nabízíme vybavení do bytů, rodinných domů, kanceláří, penzionů a hotelů, studentských kolejí atp.

Mezi nabízený sortiment patří:

Sedací soupravy (látkové, kožené, kombinované se dřevem); Postele (dřevěné, čalouněné, kované); Matrace (pružinové, pěnové, latexové); Rošty (lamelové, laťkové); Anatomické polštáře; Přikrývky; Dětské postýlky, Dětské pokoje; Skříně (volně stojící, vestavěné); Komody (dvéřové, zásuvkové, kombinované); Konferenční stolky; Jídelní židle a stoly; Jídelní sety; Sektorové kuchyně; Obývací stěny; Křesla (ušáci a relaxační; polohovací); Kancelářské židle a křesla; Psací a PC stoly; Sitness míče; Sedací pytle a vaky, Věšáky (závěsné, volně stojící); Garnýže; Záclonové tyče; Bytové doplňky, Ratanový nábytek (proutěná křesla, komody a mnoho dalších); Teakový nábytek a zahradní nábytek.

Nabídku doplňuje "zakázková výroba nábytku":

- kancelářský nábytek

- vestavěné skříně

- kuchyně na zakázku

- nábytek dle přání zákazníka - atypický nábytek.

 

Zakázkový nábytek je zhotovován dle přání zákazníka - výběr materiálu (masiv, DTD, DVD), druh nábytkového kování (Blum, Hettich, Strong)

Mlha a příroda

Odpadové hospodářství

Od roku 2007 byla spolupráce se společností SITA CZ a.s., se kterou byla podepsána smlouva o svozu odpadu, jenž vniká při kompletaci nabízeného sortimentu či konzumací balených vod a jiných recyklovatelných materiálů. Veškerý vzniklý odpad (papír, igelit, plastové lahve a jiný) byl odvážen do areálu společnosti SITA, kde následným zpracováním (zalisováním) do bloků byl tento odpad dopraven, právě k recyklaci. Od roku 2020 nově spolupracujeme se společností ECOMETAL, se kterou byla podepsána smlouva o svozu vzniklého odpadu.

Kompletace jednotlivých dílců v jeden celek, nebo laicky řečeno přeměna jednotlivých prken v hotové výrobky, zapříčiňuje vznik odpadu. Samostatné dílce, kování (šroubky, matice, vruty atp.) jsou obaleny obalovým materiálem (lepenka, papír, polystyren, bublinková či smršťovací fólie), který naši zaměstnanci pečlivě třídí, a nakonec transportují do sběrného dvora. Od roku 2020 neexistuje "výkup" papíru, nýbrž za jeden kilogram papíru zaplatíte. Nepotřebné dřevěné materiály vzniklé při kompletacích či montážích jsou dopravovány do sběrných surovin TECHNICKÉ SLUŽBY Benešov, právě do speciálního drtiče.

bottom of page