NÁBYTEK SALIT

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

 2019

  • Black Facebook Icon
  • Black Google+ Icon
  • Black Pinterest Icon
  • Black Instagram Icon

© 2023 by Prickles & Co. Proudly created with Wix.com

O nás

    Firma "Nábytek SALIT" se zabývá prodejem a výrobou nábytku. Na českém trhu působí od roku 1997, kde původním místem byly prostory na adrese Malé náměstí 73 v Benešově. Postupem času prošla firma vývojem a sídlo firmy bylo přestěhováno na adresu "Na Karlově 77", díky čemuž se zvětšily výstavní prostory na 300 m2 .

    Snažíme se našim zákazníkům nabídnout nábytek, který pochází především od českých erudovaných výrobců. Neustále sledujeme moderní trendy, abychom mohli nabízet stále aktuální sortiment. Pravidelně každým rokem absolvujeme mnohé výstavy a školení, které nám zvyšují kvalifikaci při pozdější komunikaci se zákazníky. 

    Nabízíme vybavení do bytů, rodinných domů, kanceláří, penzionů a hotelů, studentských kolejí atp.

Mezi nabízený sortiment patří:

    Sedací soupravy (látkové, kožené, kombinované se dřevem); Postele (dřevěné, čalouněné, kované); Matrace (pružinové, pěnové, latexové); Rošty (lamelové, laťkové); Anatomické polštářePřikrývky; Dětské postýlky, Dětské pokoje; Skříně (volně stojící, vestavěné); Komody (dvéřové, zásuvkové, kombinované); Konferenční stolkyJídelní židle a stolyJídelní setySektorové kuchyněObývací stěnyKřesla (ušáci a relaxační; polohovací); Kancelářské židle a křeslaPsací a PC stolySitness míčeSedací pytle a vaky,  Věšáky (závěsné, volně stojící); GarnýžeZáclonové tyčeBytové doplňkyRatanový nábytek (proutěná křesla, komody a mnoho dalších); Teakový nábytek.

Nabídku doplňuje "zakázková výroba nábytku":

    - kancelářský nábytek

    - vestavěné skříně

    - kuchyně na zakázku

    - nábytek dle přání zákazníka - atypický nábytek.

    Zakázkový nábytek je zhotovován dle přání zákazníka - výběr materiálu (masiv, DTD, DVD), druh nábytkového kování (Blum, Hettich, Strong).

 

 

Odpadové hospodářství

 Od roku 2007 spolupracujeme se společností SITA CZ a.s., se kterou byla podepsána smlouva o svozu odpadu, jenž vniká při kompletaci nabízeného sortimentu či konzumací balených vod a jiných recyklovatelných materiálů. Veškerý vzniklý odpad (papír, igelit, plastové lahve a jiný) je odvážen do areálu společnosti SITA, kde následným zpracováním-zalisováním do bloků je tento odpad dopraven, právě  k recyklaci.

 

 Kompletací jednotlivých dílců, kterých následnou montáží přeměňujeme v hotové výrobky, vzniká dřevní odpad, jež je skladován a posléze dopravovaán  ze kterých se zhotovují jednotlivé dílce s následnou kompletací do Nepotřebné dřevěné materiály vzniklé při kompletacích či montážích jsou dopravovány do sběrných surovin v Benešově, kde jsou