OBÝVACÍ STĚNY

VENEZIA

Vystavena v našem obchodě !!!

Hledáte český bytový nábytek s velkým výběrem jednotlivých prvků v různých rozměrech? Pak oceníte možnosti, vzhled a kvalitu nábytkové sestavy Venezia.

Nábytkovou sestavy si poskládáte přesně podle svých požadavků na prostor, design a funkce.

LIBRETA

Vystavena v našem obchodě !!!

Libreta je kolekce nábytkových prvků a regálových stěn k vytvoření příjemného domova přesně dle Vašich představ. Nabízí mnoho barevných provedení v kombinaci s širokou paletou doplňků. Kovové úchytky, ložiskové výsuvy spolu s ostatním provedením dokreslují dokonalý vzhled a drží vysokou laťku kvality. Libreta je nábytek plný inspirace bez kompromisů.

ADEL

Vystavena v našem obchodě !!!

Vyrobeno z lamino o síle 18 či 25mm. Všechny výrobky patřící k obývací stěně ADEL, jsou doplněny elegantními a do vzhledu zapadajícími nožkami. Díky nim tento nábytek nepoškozuje podlahu. Výběr akčních dekorů. Kvalitní kování a spojovací materiál je bez použití plastových součástek,vyjma ochranných krytek.

RACHEL

Sestavte si nábytek podle vlastních představ. Variabilita kolekce RÁCHEL umožňuje mnoho kombinací výrobků jak v ložnici, tak obývacím pokoji.

 

Knihovna je vhodným doplňkem obývací stěny RÁCHEL. Knihovna se soklem se většinou pokládá na podlahu.


 

Firma BMB vyrábí kvalitní nábytek s osobitým designem ve vlastní továrně se 70 zaměstnanci. K výrobě využívají nejmodernější postupy a technologie.

NÁBYTEK SALIT

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

 2019

  • Black Facebook Icon
  • Black Google+ Icon
  • Black Pinterest Icon
  • Black Instagram Icon

© 2023 by Prickles & Co. Proudly created with Wix.com