Matrace AQUASLEEP

Matrace je vysoká 20 cm a řadí se mezi bezzonové matrace. Tuto matraci je možné uložit jak na lamelový rošt, tak i laťový. Matrace se pyšní ekologickým lepením. Vzdušná a komfortní matrace s línou pěnou Visco wind, která Vám bude velmi příjemná na ležení.

Zvolte si variantu:

6 490,00 Kč

Visco Wind pěna - revoluční paměťová pěna Visco wind patří do skupiny Open Cell memory foam.Tyto pěny se vyznačují vysokým komfortem a především vynikající vzdušností díky své otevřené buněčné struktuře.Díky tomu se snižuje pocení během spánku,zlepšuje se tepelný komfort uživatele a antialergické vlastnosti jádra matrace.

Počet zón: nezónová
Složení: vrchní deska-komfortní paměťová pěna Visco wind
střední deska-komfortní pěna Nightfly spodní deska-přírodní pěna Aloe vera
Potah: Carbonio
Nosnost:
do 140 kg
Tuhost:
2/4
Výška:
20 cm
Záruka:
5 let

Potah Carbonio s uhlíkovými vlákny- uhlíkové vlákno disponuje vlastnostmi materiálů vytvořených nejnovějšími technologiemi, které však mají všechny vlastnosti tradičních přírodních vláken. Uhlík v tkanině vytváří bariéru proti elektromagnetickému znečištění a elektrostatickým nábojům, které dnes hojně prostupují vnitřními obytnými prostory. Spánek na matraci z uhlíkových vláken umožní našemu tělu uvolnit elektrostatický náboj nahromaděný během dne. Dojde tak k lepšímu uvolnění těla a prohloubení spánku. Průzkumy ukazují, že se při použití aktivní matrace s potahem Carbonio snižuje nutná doba spánku, takže máme více času pro aktivní život. Pratelný na 60°C.