• Nábytek SALIT

3 PODZIMNI TIPY PRO LEPŠÍ SPÁNEK

Nenechte se odradit chladným podzimem! Stačí si pořídit pár doplňků do ložnice a budete každé ráno vstávat s úsměvem na tváři.


Podzimní období má mnoho lidí spojeno s chladnými a deštivými dny. Zapomínají tak dost často na krásu jasných barev, které podzim přináší.


Podívejte se na pár triků, které pomohou vykouzlitromantickou atmosféru podzimu i ve vaší ložnici.1. Povlečení


Správný výběr povlečení udělá v ložnici divy. Stačí, když si postel převlečete do povlečení v hřejivých barvách. Správná kombinace barev vytvoří v ložnici velmi příjemnou atmosféru. Nechte se inspirovat například barvou spadaného listí a vyzkoušejte kombinaci hnědé a žluté barvy. Skvělou volbou může být oboustranné povlečení, kdy na každé straně bude dominovat jedna z barev.

Ranní úsměv na rtech vám nevykouzlí pouze styl ložnice, ale především pohodlí, které vám postel dokáže nabídnout. Na to rozhodně nezapomínejte! Po noci strávené 


 a s přikrývkou, pod kterou vám bylo celou noc chladno? V tom případě se asi moc usmívat nebudete i kdyby povlečení bylo sebe víc krásnější.

Popřemýšlejte, zda není na čase pořídit pohodlnou matraci, která se postará o kvalitu vašeho spánku a zvažte také hřejivou přikrývku s polštářem.


2. Koberec


Máte v ložnici koberec anebo podlahové topení? Gratulujeme! V tom případě se vás strasti studené podlahy netýkají.


Jak ale vypadají rána u jedinců, kteří vylezou zpod peřiny a první čeho se musíte dotknout jestudená podlaha? Zřejmě budete souhlasit s tím, že to není zrovna příjemný pocit.

Zkuste si představit, že vaši postel na zemi objímá "huňatý" kobereček. Pokud se budete moci po ránu dotknout nohami teplého a příjemného materiálu, bude se vám vstávat mnoho příjemněji. Kobereček navíc poslouží jako krásný dekorační prvek.


3. Květiny


Pokojové rostliny v ložnici vykouzlí velmi romantickou atmosféru. Vybírejte nejlépe dekorativní rostliny, které jsou nenáročné na údržbu.


Například rostlina aloe vera je pro ložnici jako stvořená. Tato trvalka svým vzhledem připomíná kaktus a listy jsou poskládány zajímavě do tvaru hvězdice. Aloe vera v podzimním období zalévejte přiměřeně, zhruba dvakrát týdně. Půdu nechte dostatečně proschnout, aby rostlina neuhnila.

Pozor! Péče o květiny se v podzimních dnech naprosto liší od letního období. Nezapomeňte se poradit s prodejcem, jak o jednotlivé rostliny pečovat.


NÁBYTEK SALIT

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

 2019

  • Black Facebook Icon
  • Black Google+ Icon
  • Black Pinterest Icon
  • Black Instagram Icon

© 2023 by Prickles & Co. Proudly created with Wix.com