Sedací soupravy

„Zdraví a kvalitní spánek“

MADROS

Matrace a sedací soupravy.

FINESA

Slovenské sedací soupravy, postele, ...

Rendy Lux moderní rozkládací sedací souprava s úložným prostorem. V nabídce více elementů pro sestavení rohových souprav (univerzální levé - pravé).

Sione rozkládací souprava s polohovacími opěrkami. Pohodlné sezení zajišťují vysokoelastické PUR pěny a vlnité pružiny v sedácích. Možný výběr ze dvou boků - pevný nebo polohovací.

Sabrina moderní modulová souprava s možností rozkladu a úložného prostoru, s velkou variabilitou sestav. Výběr z 20-ti elementů. Pohodlné sezení zabezpečují kvalitní vysokoelastické PUR pěny a vlnité pružiny v sedácích. Nožičky plastové, výšky 45 mm v 5-ti barevných odstínech.


„V pohodlí a luxusu“

AKSAMITE

Český výrobce sedacích souprav s dlouholetou tradicí.

Sedací souprava Amáto nabízí širokou škálu prvků, které umožňují vytvořit sestavu přesně podle Vašeho zadání (rohovou i samostatné prvky). Dále pak polohovatelný opěrák, polohovatelnou područku, volitelnou výšku i šířku sedáku, rozkládání, ... Vybírat můžete ze široké palety barev různých potahových materiálů včetně kvalitní hovězí kůže.   Sedací souprava Animo je novinkou v řadě klasického stylu našich sedacích souprav.Poskytuje velmi pohodlné sezení s přímou podporou hlavy. Základem kostry sedací soupravy Animo jsou latě a rámy z masivního buku sušeného na 8% vlhkosti, které zaručují trvanlivost a stabilitu kostry. Vybírat můžete ze široké palety barev různých potahových materiálů včetně kvalitní hovězí kůže.Sedací souprava Atlas, která je vysoká 108 cm a díky tomu skýtá pohodlné sezení s přímou podporou hlavy, nabízí širokou škálu prvků, které umožňují vytvořit sestavu přesně podle Vašeho zadání (rohovou i samostatné prvky). Základem kostry sedací soupravy ATLAS jsou latě a rámy z masivního buku sušeného na 8% vlhkosti, které zaručují trvanlivost a stabilitu kostry. Vybírat můžete ze široké palety barev různých potahových materiálů včetně kvalitní hovězí kůže.

Sedací souprava Amax je jedním z luxusních modelů řady moderních sedacích souprav firmy Aksamite. Jedná se o soupravu s tzv. překlápěcími opěráky, díky kterým lze sedací plochu rozšířit o cca 25 cm a využít ji tak k příjemnému odpočinku. Sedací souprava nabízí možnost polohovacích područek nebo využítí relaxačního otomanu.Sedací souprava ARTE - přináší zákazníkům to nejlepší z produkce firmy Aksamite. Neotřelý design sedačky umocňují luxusní vysoce kvalitní materiály a doplňky, které společně vytvářejí jedinečný celek. Jedinečný luxusní vzhled sestavy podtrhuje spodní lišta z masivního dubového, či jasanového (moření) dřeva, která kopíruje tvar sedací soupravy po celém obvodu. Jemná linie dřeva tak vytváří neobvyklý kontrast k vysokým sedákům.

Sedací souprava Arie svou výškou opěráku 101 cm umožňuje pohodlné sezení s přímou podporou hlavy. Nabízí širokou škálu prvků, které umožňují vytvořit sestavu přesně podle Vašeho zadání (rohovou i samostatné prvky). Základem kostry sedací soupravy Arie jsou latě a rámy z masivního buku sušeného na 8% vlhkosti, které zaručují trvanlivost a stabilitu kostry. Vybírat můžete ze široké palety barev různých potahových materiálů včetně kvalitní hovězí kůže.

Sedací souprava Amare. Odlehčený vzdušný design, kvalitní materiály a pohodlné sezení s možností opření hlavy, to vše přináší sedací souprava AMARE. Jak se nám podařilo splnit přání mnohých zákazníků, můžete vidět na našich prodejnách.    
ARCUS
ARCUS

Sedací souprava Arcus - nejoblíbenější sedačka roku - spojuje moderní jednoduchý design s vyšším pohodlným sezením, které je typické pro klasické sedací soupravy. Funkce polohování hlavových opěrek umožňuje nastavovat výšku sedačky, a tím i kvalitu sezení dle individuálních potřeb.Sedací souprava Apostol nabízí využití rozkládání na trvalé spaní (vysoká životnost rozkládacího mechanismu, velmi jednoduchá a snadná manipulace) a širokou škálu prvků (s úložným prostorem), které umožňují vytvořit sestavu přesně  podle Vašeho zadání (rohovou i samostatné prvky). Vybírat můžete ze široké palety barev různých potahových materiálů včetně kvalitní hovězí kůže.

Nábytok s tradíciou

KROSLAK

Čalounictví a kovovýroba ze Slovenska.

Dover je maximálne flexibilnou zostavou, ktorú prispôsobíte na mieru nielen vášmu štýlu, ale aj požiadavkám na pohodlie či priestorovým možnostiam obývačky. Je pokračovateľom obľúbenej série Infinity, pričom posúva jej dizajn ešte o krok ďalej. Zaujímavými riešeniami sú napríklad dizajnové nohy či tmavé hrany jednotlivých elementov, ktoré dávajú sedačke jasne definovaný tvar a charakter.Pro každého, kdo o věcech ve svém životě rád rozhoduje sám, pro každého, kdo má jasnou představu o tom, co chce a potřebuje, je tu INFINITY. Sedačka s tak širokou nabídkou možností, že dokáže vyhovět i nejnáročnějším zákazníkům.Bari je sedačka, ktorú môžete kedykoľvek rozložiť na plnohodnotnú posteľ s kvalitným matracom pre dvoch. Poctivá konštrukcia a dômyselný mechanizmus sa postarajú o jednoduchú a rýchlu obsluhu. Jednoduché šitie a prirodzené proporcie robia z Bari už na pohľad príjemný kus nábytku.

Identity je pokračovateľom série Eternity a prináša niekoľko možností prispôsobenia. Z dizajnových riešení určite zaujme prešívaním operadla, rámovými nohami či takzvanými odševkami, ktoré zvýraznia jednoduché hranaté línie sedačky. Identity nezaostáva ani po funkčnej stránke: nastaviteľné záhlavníky, vysúvateľné sedáky či prídavný taburet robia z tejto zostavy vysoko flexibilné riešenie do každej domácnosti.Sedačka Serenity pomáha vytvárať útulné prostredie, ktoré navodzuje pocit domova. Osloví všetkých, ktorí považujú pohodlie za rovnako dôležité ako štýl. Mužov aj ženy, ktorých zaujíma kvalita a funkčnosť. Výnimočná je škála možností, vďaka ktorým možno sedačku zostaviť presne podľa individuálnych želaní a predstáv.


S novým modelom sedačky Tycan máte nespočetné množstvo možností jej konfigurácie. Prispôsobí sa nielen vašim priestorovým možnostiam ale aj dizajnovému štýlu vášho interiéru a predovšetkým vašim požiadavkám na pohodlie. Tycan je pokračovateľom úspešného modelu Dover, pričom posúva jeho dizajn o krok ďalej.

!VÝPRODEJ VYSTAVENÝCH MODELŮ!