STYLOVÝ NÁBYTEK

STYLOVÝ NÁBYTEK HARMONI

Nádech italského designu v kolekci Harmony

I český nábytek může mít italský nádech. Přesvědčit se o tom můžete v kolekci Harmony od firmy Triant, která tuto kolekci vyrábí v Čechách. Celá kolekce vnese do vašich domovů nejnovější trend a eleganci. Každý kousek je vyroben z více vrstvené třešňové dýhy, doplněn sklem s broušenou fasetou a mosazným kováním. Široký výběr povrchových úprav a rozměrů nábytku nabízí možnost, sestavit si vlastní obývací stěny či šatní skříně, které vám na přání rozměrově upravíme.

STYLOVÝ NÁBYTEK CLASSIC

Klasický nábytek do moderních interiérů

Hledáte moderní nábytek, protože klasika už vás nebaví? Prohlédněte si kolekci Classic od španělské firmy La Ebanisteria a zjistíte, že i klasický nábytek může mít velmi moderní nádech. Jedná se totiž o kolekci nábytku, která i přes svůj vzhled, inspirovaný historickými styly, vypadá neuvěřitelně moderně. Základem jsou tradiční tvary a střízlivé barvy jako černá, hnědá a bílá, které mohou být doplněny například růžovou či bílou uvnitř. Knihovny překvapí svou variabilitou a prostorností.

STYLOVÝ NÁBYTEK ELEGANCE

Kolekce Elegance oslní třešňovým dřevem

Nábytek v kolekci Elegance je navrhován předními českými architekty, kteří do svého díla zakomponovali prvky plné historie. Ty všem kouskům nábytku v třešňovém dřevě dodávají spolu s mosazným kováním nevtíravý nádech elegance. Ozdobný prvek celé kolekce tvoří broušené fasetované sklo, povrch nábytku chrání polyuretanový lak. Celá kolekce je velmi variabilní a tvarová jednoduchost ji zajišťuje vysoce nadčasový efekt. Nábytek v této kolekci lze vyrobit i v upravených rozměrech podle vašich představ.

NÁBYTEK SALIT

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

 2019

  • Black Facebook Icon
  • Black Google+ Icon
  • Black Pinterest Icon
  • Black Instagram Icon

© 2023 by Prickles & Co. Proudly created with Wix.com