POHOVKY

Praktická rozkládací pohovka s úložným prostorem a kvalitní bonelovou matrací. Vhodná k trvalému spaní. Tři opěrné polštáře zajišťují příjemný odpočinek. Možnost volby jádra pro vyšší zátěž uživatele. Masivní nožičky v provedení buk, ořech, olše.

Moderní, praktická a velice pohodlná rozkládací pohovka s masivními prvky a kvalitními HR pěnami loženými na vlnovcích sedáku. U pohovky lze rozložit každé lůžko zvlášť. Možnost volby rozkladu nebo pouze úložných prostorů

Rozkládací pohovka s úložným prostorem a kvalitní bonelovou matrací. Vhodná k trvalému spaní. Dva opěrné polštáře zajišťují příjemné sezení a pohodlný opěr. Možnost volby jádra pohovky pro vyšší zátěž uživatele. Nožičky jsou kovové.

Praktická rozkládací pohovka s úložným prostorem a kvalitní bonelovou matrací. Vhodná k trvalému spaní. Dva opěrné polštáře a dva područkové polštáře zajišťují příjemné sezení a pohodlný opěr. Možnost volby jádra pohovky pro vyšší zátěž uživatele. 

Rozkládací pohovka s úložným prostorem určená k trvalému spaní. Snadné rozkládání umožňuje použití automatického systému.  Možnost volby síly područek 10cm/15cm. Možnost volby jádra pro vyšší zátěž uživatele. Masivní nožičky -buk, ořech, olše,silver

OSKAR II.
OSKAR II.

Praktická rozkládací pohovka s úložným prostorem vhodná jako přistýlka do studentských pokojů nebo komerčních prostor.