top of page

OBCHODNÍ PODMÍNKY

Péče o zákazníky

Jsem oddíl péče o zákazníky. Zde můžete napsat dlouhý text o vaší firmě a vašich službách a hlavně pokyny, jak kontaktovat váš obchod v případě dotazů. Podrobné zásady péče o zákazníky představují skvělý způsob, jak vytvořit vzájemnou důvěru a ujistit zákazníky, že se nemusí bát nakupovat.

Jsem druhý odstavec vašeho oddílu péče o zákazníky. Kliknutím sem přidáte vlastní text a upravíte mě. Stačí kliknout na „Upravit text“ nebo na mě dvakrát kliknout a můžete přidat podrobné zásady a měnit font. Toto je ideální místo, kde můžete vyprávět svůj příběh a uživatelům o sobě ještě něco říct.

Zásady soukromí

Jsem oddíl s podmínkami ochrany soukromí a bezpečnosti. Je to ideální místo, kde můžete zákazníky informovat o tom, jak používáte, ukládáte a chráníte jejich osobní informace. Přidejte informace o použití bankovnictví třetích stran za účelem ověření platby, shromažďování dat nebo kontaktování uživatelů po dokončení nákupu.

 

Soukromí vašich uživatelů je pro vaše podnikání tou nejvyšší prioritou, proto sem napište přesné a podrobné podmínky. Použitím přímočarého jazyka vybudujete vzájemnou důvěru a motivujete uživatele, aby se na váš web vraceli!

Dotazy pro velkoobchod

Jsem oddíl dotazů pro velkoobchod. Zde můžete ostatní obchodníky informovat, jak vaše úchvatné produkty mají prodávat. Použijte jednoduchý jazyk a uveďte co nejvíce informací, abyste propagovali vaši firmu a posunuli ji na další úroveň!

Jsem druhý odstavec oddílu dotazů pro velkoobchod. Kliknutím sem přidáte vlastní text a upravíte mě. Je to snadné. Stačí kliknout na „Upravit text“ nebo dvakrát kliknout na mě a můžete přidat podrobné zásady a měnit font. Toto je ideální místo, kde můžete vyprávět svůj příběh a říct o sobě uživatelům ještě něco.

PLATEBNÍ METODY
Platební metody

- platba v hotovosti
- platba převodem na účet

- platba kartou u nás není možná

bottom of page